Česky English Deutsch
Animace
Personnel-cz s.r.o.
Bořivojova 878/35
130 00 Praha 3, Žižkov
Czech Republic

IČ: 28139313
DIČ: CZ28139313
OR - Městský soud v Praze,
oddíl C, vložka 186655

info@personnel.cz
Telefon + 420 731 25 20 40

Podmínky pro používání stránek www.personnel.cz

Platnost a aktuálnost
Návštěva těchto internetových stránek www.personnel.cz s.r.o., je možná pouze za souhlasu se zde uvedenými Podmínkami pro používání internetových stránek personnel.cz (dále jen "Podmínky"). Pokud byste s těmito Podmínkami z jakéhokoliv důvodu nesouhlasili, nepoužívejte prosím tento internetový prostor. Prohlížením internetových stránek www.personnel.cz vyjadřujete souhlas se zde uvedenými Podmínkami.

Společnost www.personnel.cz s.r.o. si vyhrazuje právo podle potřeby tyto Podmínky aktualizovat, proto doporučujeme je průběžně sledovat.

Autorská práva – copyright
Všechny údaje, grafy, tabulky, audio a video dokumenty a texty na těchto internetových stránkách www.personnel.cz s r.o, jsou chráněné autorskými právy.

www.personnel.cz s.r.o. umožňuje prohlížení a přebírání informací a materiálů z této lokality pro osobní a nekomerční účely. Zakazuje jakýmkoliv způsobem měnit, rozmnožovat, veřejně zobrazovat a nebo pro komerční účely používat jakékoliv údaje, grafy, tabulky, audio a video dokumenty a texty bez vědomí a souhlasu www.personnel.cz s.r.o. Některé části těchto internetových stránek obsahují údaje a informace chráněné autorskými právy třetí strany.

Ochrana dat a osobních údajů
Všechny osobní údaje sdělené společnosti www.personnel.cz s.r.o. prostřednictvím formulářů a nebo dotazníků z těchto internetových stránek slouží výlučně konkrétnímu návštěvníkovi pro získání informací o nabízených službách a produktech společnosti. Společnost www.personnel.cz s.r.o. se zavazuje s těmito daty zacházet podle platných zákonů a předpisů na ochranu osobních dat.

Ručení
Tyto internetové stránky byly vyhotoveny a jsou aktualizovány s vysokou pečlivostí, přesto www.personnel.cz s.r.o. nemůže ručit za stoprocentní bezchybnost a úplnost všech zde uvedených informací. www.personnel.cz s.r.o. nepřebírá zodpovědnost za případné škody způsobené používáním těchto stránek. www.personnel.cz s.r.o. rovněž nezodpovídá za obsah externích odkazů (linků) a za obsah diskuzních fór a chatů spojených s těmito internetovými stránkami.


Created by www.personnel.cz 1997 - 2019 Podmínky použití Životní prostředí